Firemn? program Hotelu N
Program zábavy s Hotelem N

Ke každé správné firemní akci patří večírek, nejlépe spojený s lahodnými pokrmy, skleničkou výborného vína a v neposlední řadě s pořádnou zábavou.

Tématické firemní večírky

Jen s námi se můžete stát "melounáři", tedy alespoň na chvíli si užívat imaginárních miliónů, které Vám natiskne naše "ilegální" tiskárna. Tyto prachy můžete posléze rozházet v mobilním kasinu. Možná Vás také přepadnou gangsteři v americkém stylu 30. let.

A když ne, stanete se se přeborníky na víno v "kompetišn šóó".

Zvláště pro dámy jsou u nás připraveni vizážistky, které z Vás udělají kandidátky na role v americkém filmovém trháku, nebo Vám pomalují tělo různými motivy při bodypaintingu.
Zvláště pánové ocení degustaci kvalitních doutníků a starých whisky. K dispozici je také barmanská show, či výuka latinsko-amerických tanců.

Mobilní casino

Americká ruleta, Black Jack, Craps, neboli kostky, Texas Holdem poker. Zažijte nezapomenutelnou atmosféru sázení, riskování, vítězství i zklamání a neutraťte ani korunu!

Prožijte si svoji proměnu!

Program určený zvláště pro ženy. Naše stylistky z Vás udělají skutečnou hvězdu věčírku!

Tento program je mezi ženami velmi oblíbený a my Vám jej vřele doporučujeme.

Degustace doutníků a starých whisky

Zejména pro pány je určen program večírku zaměřený na degustaci kvalitních doutníků v kombinaci s ochutnávkou luxusních mnohaletých whisky. Ale pozor, ochutnávky tohoto druhu už dávno nejsou jen pro muže! I ženy již dávno poznaly, že kvalita se opravdu pozná a tyto degustace si nenechávají ujít!

Trenažer F1 a autodráha

Chcete zakusit atmosféru Formule 1? Chcete nasednout do věrné makety monopostu a řítit se po virtuálních šikanách oficiálními okruhy F1? Právě proto vám nabízíme večírek s trenažerem, doplněný odpočinkovými závody na autodráze. Skvělá zábava!

Barmanská show

Barmanskou show snad nemusíme nikomu ani představovat. Ukázky 2 špičkových barmanů a jejich umění lze doporučit snad každému. Namíchají Vám tak chutné nápoje, že prostě neodoláte a navíc zažijete taková kouzla s lahvemi a shakerem, až vám oči budou přecházet.

Bodypainting

Bodypainting je ohromnou zábavou jak pro ženy, tak i pro muže, obzvláště, jsou-li ženy odvážné.

Odvaha samozřejmě není podmínkou, můžete se odhalit, jak uznáte za vhodné, zábavy si ale užijete nadbytek!

Vajn kompeti šoo

Program spojený s degustací vína a praktickými zkouškami z vinařství.

V naší vinárně je připravena ochutnávka raritních vín z produkce vinařské firmy, kterou vede odborník v oboru. V nabídce je degustace několika vzorků vína s úkolem pro negustujícího - poznat co nejvíce degustovaných vzorků. Vítězové postupují do dalšího kola s tím, že jejich úkolem je splnit velmi jednoduché a co nejzábavnější disciplíny pro diváky: Přetáhnout koštýřem víno, zacifrovat, zahrát na housle a zazpívat při tom lidovou píseň.

Vítěz je odměněn velmi cennou odměnou podle možností objednavatele nebo vinařské firmy. Akci vede Joža Hrozen (moderátor) který veškeré konání moderuje moravským dialektem, rektor Vinařské univerzity ve Znójmě, který předává na finále doktoráty Mizerné vinař, Dobré vinař, Výborné vinař.

Program trvá cca. 4 hod.

Všechny akci zajišťuje Hotel N | Design by:Propaga - webová agentura