Firemn? program Hotelu N
Outdoor aktivity a sportovní program

Teambuilding, rozvoj zážitkem, motivace. To jsou prvky, o které jde při firemní akci především. Zažijete ale při nich spoustu zábavy, někdy adrenalin, někdy téměř absolutní zážitek.
My Vám přinášíme ucelený program různých outdoor aktivit a sportů, ze kterého můžete vybírat a kombinovat je.
Našim cílem je nejenom Vás těmito programy pobavit, ale také Vás naučit spolupracovat v týmu a vytvářet tak vyšší hodnoty.

Naše nabídka


Teambuilding

Systém technik působících na rozvoj, poznání a zdokonalení jednotlivců nebo týmů. Tuto školu hrou lze aplikovat na všechny pracovníky od nejnižšího personálu, přes začínající managery, až k vrcholnému managementu, včetně senior managerů.

Systém tvoření týmových vazeb pomocí outdoorových aktivit, nebo indoor či outdoor her. Zábavnou formou se tvoří neformální vazby mezi jednotlivci na základě společného prožitku, komunikace a sdílení, dochází k prohloubení pocitu zodpovědnosti za týmový výsledek.

Rozvoj zážitkem

Zkušenosti, dovednosti a informace získané spolu se silným emocionálním prožitkem jsou otisknuty do podvědomí velmi výrazně. Vyvolávat je zpět pro praktické použití je mnohem jednodušší než zkušenost, dovednost a informace, kterým chybí emocionální podtext.

Všechny akci zajišťuje Hotel N | Design by:Propaga - webová agentura