Firemn? program Hotelu N
Firemní program Hotelu N

Nejlépe si lidé zapamatují něco, co jim přinese silný zážitek. Připravte sobě, svým zaměstnancům nebo zákazníkům zážitky, na které budou dlouho vzpomínat. Hotel N Vám nabízí adrenalinové, teambuildingové a zážitkové aktivity prvotřídní kvality.

Naše nabídka

Pro zjednodušení Vaší orientace na stránkách jsme rozdělili nabídku do 3 hlavních oblastí, které vidíte na levé straně. Jde tedy o FIREMNÍ VEČÍRKY, dále OUTDOOR a SPORTOVNÍ PROGRAM a odpočinkový WELLNESS a RELAX PROGRAM.

Každá ze sekcí poté obsahuje množství podprogramů, ze kterých můžete vybírat. Vybranou kombinaci programů poté můžete zapsat do podrobného interaktivního e-mailového formuláře, který nám posléze můžete zaslat jako nezávaznou poptávku.
Tento formulář naleznete na portále Ubytování ve Znojmě: "kontatní formulář".

Firemní akce Hotelu N = kvalita a zkušenost

Jako důkaz našich kvalit a zkušeností jsme ke každému programu vložili bohatou galerii fotografií z již proběhlých akcí. U některých jsou dokonce k vidění i videa, která si můžete stáhnout.

Jižní Morava je proslulá svou pohostinností a přátelstvím! V kombinaci s naší nabídkou navštívíte nádherná místa, zažijete adrenalin i úžasnou relaxaci a ještě se skvěle pobavíte na originálním večírku.

POJĎTE SE S NÁMI BAVIT!

Všechny akci zajišťuje Hotel N | Design by:Propaga - webová agentura