Firemn? program Hotelu N
Celková nabídka WELLNESS:


AQUAPARKY

Kromě nabídky termálních lázní v Laa jsou ve spojení s ostatními relaxačními programy vhodné také aquaparky, které jsou přímo ve Znojmě, nebo v jeho nejbližším okolí. Jedná se o novou plovárnu ve Znojmě-Louce a v nedalekém Únanově. Na obě místa Vám samozřejmě z Hotelu N zajistíme dopravu.

Městská plovárna ve Znojmě - Louce

Městskou plovárnu Louka najdete v atraktivním prostředí v blízkosti Louckého kláštera v jižní části města Znojma. Jedná se o velice atraktivní prostředí, v jejíž blízkosti se nachází řeka Dyje, která přímo vybízí k romantické procházce. Součástí plovárny samotné je výrorná restaurace spojená s kuželnou.

Hned vedle plovárny se v areálu Louckého kláštera nachází návštěvnické centrum vinařské společnosti Znovín Znojmo, kde můžete ochutnat výborná vína!

Celkovou nabídku plovárny najdete na stránkách: www.plovarnalouka-znojmo.cz. My Vám přinášíme několik atraktivních fotografií:Koupaliště Pohoda Únanov

Koupaliště nabízí plavecký a rekreační bazén, brouzdaliště pro děti, tobogán, skluzavku, vodní jeskyni, masážní lůžka, divoký kanál a další vodní atrakce. Součástí koupaliště je sociální zázemí a občerstvení. Součástí plovárny jsou dvě hřiště pro plážový volejbal, stolní tenis, ruské kuželky, petanque, půjčování sportovních potřeb a slunečníků. Návštěvníci areálu mohou také využívat dva tenisové kurty s umělým povrchem a víceúčelové hřiště pro míčové hry, rovněž s umělým povrchem.

Celkovou nabídku plovárny najdete na stránkách: www.obecunanov.cz/koupaliste. My Vám přinášíme několik atraktivních fotografií:Všechny akci zajišťuje Hotel N | Design by:Propaga - webová agentura